Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟΥ2006ΣΠΑΣΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΕΙΟΥ004/12/2018 11:50
3 Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα στην ίδια οδό, δίπλα στα κεπ, καντε κατι τοσα χρονια!!53343 Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα στην ίδια οδό, δίπλα στα κεπ, καντε κατι τοσα χρονια!!108/07/2020 07:23
Παρατημένο3287Παρατημένο018/07/2019 12:33
Τρεις εβδομάδες δεν λειτουργουν3543Τρεις εβδομάδες δεν λειτουργουν206/09/2019 15:17
Εγκαταλελειμμενο αυτοκινητο3802Εγκαταλελειμμενο αυτοκινητο204/02/2020 18:07
Εγκαταλειμμένο τρακαρισμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες.3803Εγκαταλειμμένο τρακαρισμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες.222/10/2019 11:06
Παραρητημενα οχήματα στην Κωνσταντικακη2269Παραρητημενα οχήματα στην Κωνσταντικακη031/05/2019 11:59
Εγγαταλημενα πολύ καιρό3550Εγγαταλημενα πολύ καιρό006/09/2019 12:09
3η καταγγελία30403η καταγγελία114/06/2019 16:12
αμαξι εγκαταλελειμενο5604αμαξι εγκαταλελειμενο015/10/2020 08:51
Αυτοκίνητο2548Αυτοκίνητο015/05/2019 11:06
Παρατημενο οχημα5622Παρατημενο οχημα 126/01/2021 22:05
ΠΑΡΚΟ ΟΥΛΟΦ ΠΑΛΜΕ5370ΠΑΡΚΟ ΟΥΛΟΦ ΠΑΛΜΕ 1023/08/2020 23:56
Χαλασμενο οδοστρωμα763Χαλασμενο οδοστρωμα009/05/2018 13:16
Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου1023Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου027/04/2018 10:12
Εμφανίζονται 81-95 από 95 αντικείμενα.