Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου1023Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου027/04/2018 10:12
Σπασμένες πλάκες πεζοδρομίου693Σπασμένες πλάκες πεζοδρομίου027/04/2018 10:12
Καμια δυνατοτητα διελευσης των πεζων5757Καμια δυνατοτητα διελευσης των πεζων 522/12/2020 16:26
Σηκωμένες πλάκες στο πεζοδρόμιο636Σηκωμένες πλάκες στο πεζοδρόμιο024/04/2018 11:21
3η καταγγελία30403η καταγγελία114/06/2019 16:12
Πασαλακια903Πασαλακια312/06/2020 10:46
Αντικατασταση πλακών πεζοδρομίου684Αντικατασταση πλακών πεζοδρομίου 227/04/2018 10:13
ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ715ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ005/12/2017 14:21
3 Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα στην ίδια οδό, δίπλα στα κεπ, καντε κατι τοσα χρονια!!53343 Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα στην ίδια οδό, δίπλα στα κεπ, καντε κατι τοσα χρονια!!108/07/2020 07:23
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο3370Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο012/08/2019 06:36
Πεζόδρομος - διέλευση πεζών620Πεζόδρομος - διέλευση πεζών704/02/2019 10:17
Σπασμένο Hyundai3285Σπασμένο Hyundai018/07/2019 12:33
Λειτουργία Δημοτικών Υπηρεσιών3374Λειτουργία Δημοτικών Υπηρεσιών012/08/2019 06:22
Τρεις εβδομάδες δεν λειτουργουν3543Τρεις εβδομάδες δεν λειτουργουν206/09/2019 15:17
Εγκαταλελειμμενο αυτοκινητο3802Εγκαταλελειμμενο αυτοκινητο204/02/2020 18:07
Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα4532Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα320/01/2020 07:02
Εγκαταλελειμμενο οχημα4672Εγκαταλελειμμενο οχημα119/02/2020 07:21
Εγκαταλελειμμενο οχημα5412Εγκαταλελειμμενο οχημα108/07/2020 07:19
Τροχαία ατυχήματα λόγω έλλειψης ορατότητας4516Τροχαία ατυχήματα λόγω έλλειψης ορατότητας222/02/2020 09:41
Εγκαταλειμμένο τρακαρισμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες.3803Εγκαταλειμμένο τρακαρισμένο αυτοκίνητο χωρίς πινακίδες.222/10/2019 11:06
Εμφανίζονται 41-60 από 95 αντικείμενα.