Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
ΕΓΓΑΤΕΛΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ3896ΕΓΓΑΤΕΛΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ022/10/2019 10:41
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο5524Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο003/11/2020 12:10
Εγκαταλειμενο οχημα3729Εγκαταλειμενο οχημα130/10/2019 12:08
Επικίνδυνη βάση κολώνας φωτισμού και επικίνδυνο κάγκελο περίφραξης.3660Επικίνδυνη βάση κολώνας φωτισμού και επικίνδυνο κάγκελο περίφραξης.222/10/2019 19:38
Λειτουργία Δημοτικών Υπηρεσιών3374Λειτουργία Δημοτικών Υπηρεσιών012/08/2019 06:22
ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ1162ΕΛΛΕΙΨΗ ΠΛΑΚΙΔΙΩΝ125/04/2018 13:16
Μη προσβάσιμο πεζοδρόμιο890Μη προσβάσιμο πεζοδρόμιο125/06/2020 13:02
Αντικατασταση πλακών πεζοδρομίου684Αντικατασταση πλακών πεζοδρομίου 227/04/2018 10:13
Καμια δυνατοτητα διελευσης των πεζων5757Καμια δυνατοτητα διελευσης των πεζων 522/12/2020 16:26
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο3455Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο325/03/2020 11:44
παρατημενο οχημα4179παρατημενο οχημα220/05/2020 21:19
ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ5548ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ017/09/2020 07:39
ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ5549ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΘΑΝΑΤΟΣ017/09/2020 07:39
Εγκαταλελειμμένο όχημα3602Εγκαταλελειμμένο όχημα027/09/2019 10:23
Πεζόδρομος - διέλευση πεζών620Πεζόδρομος - διέλευση πεζών704/02/2019 10:17
Πασαλακια903Πασαλακια312/06/2020 10:46
Κούνιες4155Κούνιες022/11/2019 12:19
Εγκαταλελειμμένο όχημα3881Εγκαταλελειμμένο όχημα015/10/2019 10:44
Παραρητημενα οχήματα στην Κωνσταντικακη2269Παραρητημενα οχήματα στην Κωνσταντικακη031/05/2019 11:59
3 Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα στην ίδια οδό, δίπλα στα κεπ, καντε κατι τοσα χρονια!!53343 Εγκαταλελειμμένα Αυτοκίνητα στην ίδια οδό, δίπλα στα κεπ, καντε κατι τοσα χρονια!!108/07/2020 07:23
Εμφανίζονται 41-60 από 95 αντικείμενα.