Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Nερα σε δρομο1958Nερα σε δρομο008/10/2018 10:37
Σπασμένο φρεάτιο σε πεζοδρόμιο2021Σπασμένο φρεάτιο σε πεζοδρόμιο015/10/2018 10:22
Φραγμένα φρεάτια απόνερων μπαλκονιών απο φερτά υλικά λόγω λάθους κατασκευής από το Δήμο2033Φραγμένα φρεάτια απόνερων μπαλκονιών απο φερτά υλικά λόγω λάθους κατασκευής από το Δήμο016/10/2018 12:58
Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 12068Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 1229/10/2018 22:58
Θέσεις στάσης για παράδοση-παραλαβή παιδιών του Π.Σ. Αριστοτέλη2075Θέσεις στάσης για παράδοση-παραλαβή παιδιών του Π.Σ. Αριστοτέλη030/10/2018 12:08
ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ2093ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ105/11/2018 06:47
Παράδρομος2085Παράδρομος005/11/2018 07:28
Τοίχος γηπέδου2189Τοίχος γηπέδου026/11/2018 07:00
Διαμόρφωση Δρόμου2240Διαμόρφωση Δρόμου004/12/2018 13:57
Διόρθωση ασφάλτου2245Διόρθωση ασφάλτου005/12/2018 11:09
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΥ2195ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΥ105/12/2018 22:40
ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΠΑΡΚΟ ΚΟΥΣΗ2252ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΧΑΡΑΣ ΠΑΡΚΟ ΚΟΥΣΗ010/12/2018 07:01
ΠΑΣΑΛΑΚΙΑ -ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ2267ΠΑΣΑΛΑΚΙΑ -ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ118/12/2018 06:52
Προβληματα σε δρομους2268Προβληματα σε δρομους018/12/2018 09:23
Μαγαζί/γραφείο έχει αλλάξει χρήση σε υπόγειο γκαράζ και το έχει γεμίσει εύλεκτα υλικά.2069Μαγαζί/γραφείο έχει αλλάξει χρήση σε υπόγειο γκαράζ και το έχει γεμίσει εύλεκτα υλικά.018/12/2018 18:27
Ανισόπεδο πεζοδρόμιο1732Ανισόπεδο πεζοδρόμιο118/12/2018 22:36
Κολωνάκια1734Κολωνάκια118/12/2018 22:36
Πεζοδρόμιο1738Πεζοδρόμιο118/12/2018 22:37
Κολωνάκια σε πεζοδρόμιο1719Κολωνάκια σε πεζοδρόμιο118/12/2018 22:39
Πολύ Επικυνδυνος δρόμος1983Πολύ Επικυνδυνος δρόμος319/12/2018 07:54
Εμφανίζονται 41-60 από 1.143 αντικείμενα.