Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Επικίνδυνη λακούβα στο οδόστρωμα5489 Επικίνδυνη λακούβα στο οδόστρωμα 115/10/2020 10:32
Καμμενη λαμπα5667 Καμμενη λαμπα027/10/2020 07:35
Κλαδιά από δέντρα5359 Κλαδιά από δέντρα017/06/2020 07:10
Ο στύλος της πινακίδας είναι έτοιμος να πέσει5486 Ο στύλος της πινακίδας είναι έτοιμος να πέσει 215/10/2020 10:32
Σπασμένα πλακάκια πεζοδρομίου5488 Σπασμένα πλακάκια πεζοδρομίου 005/02/2021 00:16
Σπασμένο καπάκι πρασίνου κάδου5485 Σπασμένο καπάκι πρασίνου κάδου105/02/2021 00:18
''ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΟΔΡΑ''4132''ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΚΟΔΡΑ''019/11/2019 07:29
* Αποκατάσταση καθαριότητας, υγιεινής & ασφάλειας5386* Αποκατάσταση καθαριότητας, υγιεινής & ασφάλειας323/06/2020 18:38
1 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟ ΑΣΦΑΛΤΟΣ58431 ΤΕΤΡΑΓΩΝΙΚΟ ΑΣΦΑΛΤΟΣ305/02/2021 00:21
12 δημοτικό σχολείο εξωτερικοί χώροι534512 δημοτικό σχολείο εξωτερικοί χώροι010/06/2020 10:13
15 χρόνια τώρα χωρίς πεζοδρόμια!251215 χρόνια τώρα χωρίς πεζοδρόμια!302/03/2019 09:17
2 εγκαταλελειμμενα οχηματα54602 εγκαταλελειμμενα οχηματα227/07/2020 19:44
2 Εγκαταλελλημενα αυτοκινητα διπλα στα κεπ57472 Εγκαταλελλημενα αυτοκινητα διπλα στα κεπ230/11/2020 11:02
2 Εγκαταλελλημενα αυτοκινητα διπλα στα κεπ48222 Εγκαταλελλημενα αυτοκινητα διπλα στα κεπ112/03/2020 11:40
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ - ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ58447ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ - ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ722/02/2021 18:54
7ο Δημοτικό Καλαμαριάς (Βότση)58587ο Δημοτικό Καλαμαριάς (Βότση)908/02/2021 17:31
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ58737ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ-ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ008/02/2021 18:20
7ο δημοτικό σχολείο Καλαμαριάς - πεζοδρόμιο58787ο δημοτικό σχολείο Καλαμαριάς - πεζοδρόμιο008/02/2021 18:17
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ_ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ58367ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ_ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ608/02/2021 09:31
Fiat5298Fiat029/05/2020 07:03
Εμφανίζονται 1-20 από 1.217 αντικείμενα.