Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Φθορά οδοστρώματος1536Φθορά οδοστρώματος001/06/2018 11:10
Σπασμένο πεζοδρόμιο2560Σπασμένο πεζοδρόμιο208/12/2019 21:49
Προσβασιμότητα διάβασης3328Προσβασιμότητα διάβασης202/10/2019 04:21
Διαγραφη αναφορων3840Διαγραφη αναφορων705/02/2020 13:19
Τρέχει νερό4352Τρέχει νερό020/12/2019 07:35
Ford4864Ford327/03/2020 15:21
Εγκαταλελειμμενο οχημα5376Εγκαταλελειμμενο οχημα122/06/2020 07:23
Κατάργηση Λεωφορειολωρίδας Δήμου Καλαμαριάς2305Κατάργηση Λεωφορειολωρίδας Δήμου Καλαμαριάς512/04/2019 09:51
Λακούβες στην οδό Χαλκίδη3073Λακούβες στην οδό Χαλκίδη 031/05/2019 18:37
Σπασμένος κάδος απορριμμάτων3841Σπασμένος κάδος απορριμμάτων003/10/2019 07:22
Παράνομο παρκάρισμα4097Παράνομο παρκάρισμα008/11/2019 12:00
Παρατημένος καναπές4353Παρατημένος καναπές020/12/2019 07:31
Απομακρυνση πρεμνου κ φυτευση νεου δεντρου4865Απομακρυνση πρεμνου κ φυτευση νεου δεντρου126/03/2020 11:19
Φυτευση δεντρου5377Φυτευση δεντρου122/06/2020 07:22
Άμεση πεζοδρόμηση στο τέρμα της Πόντου5633Άμεση πεζοδρόμηση στο τέρμα της Πόντου322/11/2020 19:56
Κυβερνείο2050Κυβερνείο302/02/2019 23:49
Πεζόδρομος υποχώρηση πλακιδίων3330Πεζόδρομος υποχώρηση πλακιδίων029/07/2019 11:00
Αποκατάσταση πεζοδρομίου (ράμπα)4098Αποκατάσταση πεζοδρομίου (ράμπα)008/11/2019 11:59
Κολωνακια4866Κολωνακια126/03/2020 11:18
Πεζοδρομια κατεστραμμενα2307Πεζοδρομια κατεστραμμενα124/03/2020 17:30
Εμφανίζονται 1-20 από 1,076 αντικείμενα.