Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Κατάργηση Λεωφορειολωρίδας Δήμου Καλαμαριάς2305Κατάργηση Λεωφορειολωρίδας Δήμου Καλαμαριάς512/04/2019 09:51
Πεζοδρομια κατεστραμμενα2307Πεζοδρομια κατεστραμμενα124/03/2020 17:30
Μεγάλη έλλειψη ραμπών στην Καθηγητού Ρωσσίδου2312Μεγάλη έλλειψη ραμπών στην Καθηγητού Ρωσσίδου117/03/2019 03:42
Διαμόρφωση Δρόμου2313Διαμόρφωση Δρόμου027/12/2018 14:04
Παρεμπόδιση κυκλοφορίας με καταστροφή δημόσιας περιουσίας.2321Παρεμπόδιση κυκλοφορίας με καταστροφή δημόσιας περιουσίας.415/03/2019 18:02
Οδός Λευκωσίας, Καταργημένο Πεζοδρόμιο ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ2325Οδός Λευκωσίας, Καταργημένο Πεζοδρόμιο ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ208/03/2019 04:31
Κακοτεχνίες και έλλειψη ραμπών2326Κακοτεχνίες και έλλειψη ραμπών 326/09/2019 01:41
Εκτεταμένες ζημιές στο πεζοδρόμιο2340Εκτεταμένες ζημιές στο πεζοδρόμιο014/01/2019 06:55
Αποκατάσταση κρασπέδου, πεζοδρομίου & κατασκευή ράμπας2344Αποκατάσταση κρασπέδου, πεζοδρομίου & κατασκευή ράμπας218/02/2019 14:51
Σε συνεχεια του αιτηματος 23102355Σε συνεχεια του αιτηματος 2310204/02/2020 18:30
ΠΑΣΑΛΑΚΙΑ2356ΠΑΣΑΛΑΚΙΑ121/01/2019 06:53
Επικίνδυνο καλντερίμι2372Επικίνδυνο καλντερίμι222/01/2019 21:13
Στάθμευση στον Πεζόδρομο Καλαμαριάς2386Στάθμευση στον Πεζόδρομο Καλαμαριάς610/09/2019 21:31
Επικίνδυνη λακκούβα2389Επικίνδυνη λακκούβα 124/01/2019 12:54
Λακκούβα Οδοστρώματος2393Λακκούβα Οδοστρώματος028/01/2019 06:51
Αυτοκίνητα στο πεζοδρόμιο, πεζοί στο Δρόμο2396Αυτοκίνητα στο πεζοδρόμιο, πεζοί στο Δρόμο118/02/2019 14:48
Στάσιμα νερά σε ολόκληρο δρόμο2398Στάσιμα νερά σε ολόκληρο δρόμο030/01/2019 13:44
Επικίνδυνη λακκούβα2401Επικίνδυνη λακκούβα 122/04/2019 16:45
Εσοχή στο πεζοδρόμιο για ανύπαρκτο κάδο σκουπιδιών2425Εσοχή στο πεζοδρόμιο για ανύπαρκτο κάδο σκουπιδιών221/03/2019 20:18
Αυτοκίνητο που "τρέχει λάδια"2458Αυτοκίνητο που "τρέχει λάδια"012/02/2019 11:40
Εμφανίζονται 101-120 από 1.143 αντικείμενα.