Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Μηδενική ορατότητα και μεγάλες ταχύτητες οχημάτων1516Μηδενική ορατότητα και μεγάλες ταχύτητες οχημάτων 214/03/2019 21:31
Φθορά οδοστρώματος1536Φθορά οδοστρώματος001/06/2018 11:10
Καγκελοπορτα σε πεζοδρομιο - κινδυνος ατυχηματος1575Καγκελοπορτα σε πεζοδρομιο - κινδυνος ατυχηματος012/06/2018 12:24
Σκουριασμένα κάγκελα1588Σκουριασμένα κάγκελα015/06/2018 13:50
Ανεκμετάλλευτος χώρος1593Ανεκμετάλλευτος χώρος102/03/2019 16:11
Αποκατάσταση πλάκες πεζοδρομίου στο πάρκο της Κίου Αρ 171594Αποκατάσταση πλάκες πεζοδρομίου στο πάρκο της Κίου Αρ 17018/06/2018 10:19
Καπάκι στον δρόμο κάνει θόρυβο1600Καπάκι στον δρόμο κάνει θόρυβο020/06/2018 07:03
Μόνωση - Στέγαστρο που στάζει νερα1609Μόνωση - Στέγαστρο που στάζει νερα020/06/2018 09:10
Παρκινγκ πανω στον πεζοδρομο καλαμαριας1619Παρκινγκ πανω στον πεζοδρομο καλαμαριας419/01/2019 21:23
Παραβίαση σε Κολωνάκια1630Παραβίαση σε Κολωνάκια002/07/2018 09:50
Κομμένοι φοίνικες1633Κομμένοι φοίνικες003/07/2018 12:13
Τοποθετηση 2 σειρων πλακων πεζοδρομιου1635Τοποθετηση 2 σειρων πλακων πεζοδρομιου120/02/2019 01:32
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ  ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΥ1667ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΥ005/07/2018 11:11
Αναφορές χωρίς ενημέρωση σχετικά με την διεπεραίωση1689Αναφορές χωρίς ενημέρωση σχετικά με την διεπεραίωση 115/02/2019 16:25
Έλλειψη πεζοδρομίου1692Έλλειψη πεζοδρομίου304/02/2019 13:24
Πεζοδρόμιο1703Πεζοδρόμιο023/07/2018 07:02
Πεζοδρόμιο1704Πεζοδρόμιο204/02/2019 13:30
Κλάδεμα πεύκου1712Κλάδεμα πεύκου024/07/2018 10:23
Προβλημα στο δρόμο1717Προβλημα στο δρόμο026/07/2018 09:32
Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου1718Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου026/07/2018 07:05
Εμφανίζονται 21-40 από 1.143 αντικείμενα.