Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Φθορά οδοστρώματος1536Φθορά οδοστρώματος001/06/2018 11:10
Τρέχει νερό4352Τρέχει νερό020/12/2019 07:35
Λακούβες στην οδό Χαλκίδη3073Λακούβες στην οδό Χαλκίδη 031/05/2019 18:37
Σπασμένος κάδος απορριμμάτων3841Σπασμένος κάδος απορριμμάτων003/10/2019 07:22
Παράνομο παρκάρισμα4097Παράνομο παρκάρισμα008/11/2019 12:00
Παρατημένος καναπές4353Παρατημένος καναπές020/12/2019 07:31
Πεζόδρομος υποχώρηση πλακιδίων3330Πεζόδρομος υποχώρηση πλακιδίων029/07/2019 11:00
Αποκατάσταση πεζοδρομίου (ράμπα)4098Αποκατάσταση πεζοδρομίου (ράμπα)008/11/2019 11:59
Ογκώδη αντικείμενα5378Ογκώδη αντικείμενα022/06/2020 07:21
Λακκούβα2563Λακκούβα013/03/2019 08:49
Σπασμένες Πλάκες Πεζοδρομιου2819Σπασμένες Πλάκες Πεζοδρομιου015/05/2019 08:41
Επικίνδυνα φρεάτια επί της Λεωφ. Εθνικής Αντιστάσεως (ύψος κατασ. ΠΛΑΙΣΙΟ)3075Επικίνδυνα φρεάτια επί της Λεωφ. Εθνικής Αντιστάσεως (ύψος κατασ. ΠΛΑΙΣΙΟ)004/06/2019 14:00
Σπασμένη βίδα σε κάθισμα τραμπαλας3331Σπασμένη βίδα σε κάθισμα τραμπαλας029/07/2019 10:59
Σπασμενες σχαρες5379Σπασμενες σχαρες022/06/2020 07:20
Καταστροφή σήμανσης2820Καταστροφή σήμανσης013/05/2019 14:21
Παγκάκια3332Παγκάκια029/07/2019 10:59
ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΝΑΦΟΡΑΣ  Νο 2180 για ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ απο τις 19 Δεκεμβριου 20182565ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΑΝΑΦΟΡΑΣ Νο 2180 για ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ απο τις 19 Δεκεμβριου 2018014/03/2019 08:00
Κλάδεμα δέντρου5382Κλάδεμα δέντρου023/06/2020 07:20
Καθαρισμός Φρεατίου5383Καθαρισμός Φρεατίου023/06/2020 07:19
Τρύπες σε πεζοδρόμιο1288Τρύπες σε πεζοδρόμιο021/03/2018 10:36
Εμφανίζονται 1-20 από 913 αντικείμενα.