Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Στυλος οδοφωτισμου εκτος λειτουργιας5797Στυλος οδοφωτισμου εκτος λειτουργιας005/01/2021 10:21
Βουλωμενα φρεατια ομβριων.5796Βουλωμενα φρεατια ομβριων.005/01/2021 07:41
Αποξηλωση πινακιδας Ρ405795Αποξηλωση πινακιδας Ρ40105/01/2021 11:26
Αποξηλωση πινακιδας Ρ405794Αποξηλωση πινακιδας Ρ40114/01/2021 19:36
Έλλειψη καθαριότητας5790Έλλειψη καθαριότητας004/01/2021 07:50
Πεζοδρομιο Πασσαλιδη5789Πεζοδρομιο Πασσαλιδη620/02/2021 17:01
Πεταμενα συνεως αντικείμενα γυαλιά σφι 17 δημοτιξο σχολείο Καλαμαριάς5788Πεταμενα συνεως αντικείμενα γυαλιά σφι 17 δημοτιξο σχολείο Καλαμαριάς105/02/2021 00:22
Φωτιστικό στο 17 δημοτικο σχολείο Καλαμαριάς5787Φωτιστικό στο 17 δημοτικο σχολείο Καλαμαριάς030/12/2020 07:44
καμενη λαμπα5786καμενη λαμπα030/12/2020 07:45
Κενες δενδροδοχοι ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ5785Κενες δενδροδοχοι ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ205/01/2021 19:23
κολωνακια5783κολωνακια211/01/2021 22:28
Ελλειπής φωταγώγιση5781Ελλειπής φωταγώγιση029/12/2020 10:44
Γεματοι καδοι-σκουπιδια παντου5780Γεματοι καδοι-σκουπιδια παντου028/12/2020 07:38
Παραβατικη συμπεριφορα5779Παραβατικη συμπεριφορα111/01/2021 22:28
Κλάδεμα ακακιας5778Κλάδεμα ακακιας128/12/2020 07:39
Ασφαλτόστρωση5776Ασφαλτόστρωση028/12/2020 07:40
ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ ΔΡΟΜΟΥ5775ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ ΔΡΟΜΟΥ411/01/2021 16:13
Πινακίδα με το ονομα του δρόμου5773Πινακίδα με το ονομα του δρόμου 023/12/2020 07:50
Δημοσιος Φωτισμός Ανύπαρκτος5772Δημοσιος Φωτισμός Ανύπαρκτος 414/01/2021 00:17
Καθαρισμός - απολύμανση πεζόδρομου5771Καθαρισμός - απολύμανση πεζόδρομου523/12/2020 00:51
Εμφανίζονται 101-120 από 1.211 αντικείμενα.