Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Κολωνακια4208Κολωνακια310/04/2020 10:11
Πάρκο σε άθλια κατάσταση4980Πάρκο σε άθλια κατάσταση323/04/2020 18:40
Απουσία Ράμπας σε διάβαση σε κεντρικό δρόμο2168Απουσία Ράμπας σε διάβαση σε κεντρικό δρόμο301/05/2020 20:09
Βουλωμενο φρεάτιο5754Βουλωμενο φρεάτιο 309/12/2020 05:30
Πεζοδρόμιο parking5000Πεζοδρόμιο parking327/05/2020 21:11
Επισκευή "σπηλιάς" Αιγαίου5256Επισκευή "σπηλιάς" Αιγαίου301/06/2020 17:50
Αποκομιδή σκουπιδιών4745Αποκομιδή σκουπιδιών303/03/2020 13:44
Κακή κατάσταση στο οδόστρωμα4492Κακή κατάσταση στο οδόστρωμα315/01/2020 03:02
Αφαίρεση πεζοδρομίου και τοποθέτηση κολωνακίων1172Αφαίρεση πεζοδρομίου και τοποθέτηση κολωνακίων328/03/2019 23:30
Ελλειπής καθαρισμός5525Ελλειπής καθαρισμός 307/09/2020 23:23
Πάρκο Δ. Στρογγύλη5526Πάρκο Δ. Στρογγύλη317/09/2020 11:15
Κολωνακια στη Σολωμου3994Κολωνακια στη Σολωμου304/02/2020 17:49
Κολωνακια στη Θουκυδιδου3995Κολωνακια στη Θουκυδιδου304/02/2020 18:02
Έλλειψη πεζοδρομίου1692Έλλειψη πεζοδρομίου304/02/2019 13:24
Καθαρισμός πευκοφυτου χώρου επι της οδού Σωκράτους (διασταύρωση με οδό Διός).4512Καθαρισμός πευκοφυτου χώρου επι της οδού Σωκράτους (διασταύρωση με οδό Διός).310/01/2020 05:34
Πρόβλημα στην διέλευση πεζών4001Πρόβλημα στην διέλευση πεζών330/10/2019 21:45
Εκπονηση κυκλοφοριακης μελετης4003Εκπονηση κυκλοφοριακης μελετης304/02/2020 18:03
Σκουπίδια σε πάρκο και χύμα διπλα σε κάδους4515Σκουπίδια σε πάρκο και χύμα διπλα σε κάδους317/01/2020 18:21
Κενες δενδροδοχοι5547Κενες δενδροδοχοι305/10/2020 01:17
Πεζοδρόμηση επι της οδού Στρ.Σαράφη5803Πεζοδρόμηση επι της οδού Στρ.Σαράφη313/01/2021 11:33
Εμφανίζονται 161-180 από 1.211 αντικείμενα.