Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΔΡΑ???5551ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΟΔΡΑ???326/09/2020 10:09
Ξεχειλίζουν από σκουπίδια5043Ξεχειλίζουν από σκουπίδια307/05/2020 22:37
Αποκατάσταση φωτισμού5309Αποκατάσταση φωτισμού302/06/2020 16:18
Τουλάχιστον 5 χρόνια, εγκαταλελειμμένο φορτηγό!!!5054Τουλάχιστον 5 χρόνια, εγκαταλελειμμένο φορτηγό!!!325/05/2020 10:46
Πολύ Επικυνδυνος δρόμος1983Πολύ Επικυνδυνος δρόμος319/12/2018 07:54
Υποβάθμιση & ρύπανση περιβάλλοντος5313Υποβάθμιση & ρύπανση περιβάλλοντος 302/06/2020 20:24
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο1730Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο304/02/2019 13:28
Καθαρισμος οικοπεδου5058Καθαρισμος οικοπεδου331/05/2020 12:02
ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΠΑΡΚΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗ -ΛΙΑΝΙΔΗ5827ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΖΗΜΙΩΝ ΠΑΡΚΟΥ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗ -ΛΙΑΝΙΔΗ322/01/2021 14:01
Τηλεφωνικός θάλαμος σε στενό κεντρικό πεζοδρόμιο εμποδίζει2244Τηλεφωνικός θάλαμος σε στενό κεντρικό πεζοδρόμιο εμποδίζει301/04/2019 10:22
Καμία ράμπα σε μεγάλο δρόμο2501Καμία ράμπα σε μεγάλο δρόμο301/05/2020 20:09
Φρεατια5063Φρεατια323/06/2020 14:33
Φωτισμός ανεπαρκής5575Φωτισμός ανεπαρκής 301/10/2020 07:49
Είναι αυτό πεζοδρόμιο;2504Είναι αυτό πεζοδρόμιο;323/02/2019 03:11
Δρομος Σκέτη καταστροφή5322Δρομος Σκέτη καταστροφή321/02/2021 09:30
Κατασκευή πεζοδρομίου5834Κατασκευή πεζοδρομίου305/02/2021 00:21
Ανοιχτα γηπεδα μπασκετ5068Ανοιχτα γηπεδα μπασκετ327/05/2020 21:11
15 χρόνια τώρα χωρίς πεζοδρόμια!251215 χρόνια τώρα χωρίς πεζοδρόμια!302/03/2019 09:17
Να τοποθετηθούν αμεσα κάδοι απορριμάτων και ανακυκλωσης και να γίνει αλλαγή στους υπαρχοντες...5841Να τοποθετηθούν αμεσα κάδοι απορριμάτων και ανακυκλωσης και να γίνει αλλαγή στους υπαρχοντες...305/02/2021 00:21
Χωρίς Ράμπες2258Χωρίς Ράμπες329/05/2020 14:13
Εμφανίζονται 181-200 από 1.225 αντικείμενα.