Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Σπασμένος κάδος απορριμμάτων3841Σπασμένος κάδος απορριμμάτων003/10/2019 07:22
Ελαττωματικοί κάδοι απορριμμάτων2628Ελαττωματικοί κάδοι απορριμμάτων 221/07/2019 09:29
Μετατροπή αλάνας κρήνης σε σκουπιδότοπο για μπάζα5623Μετατροπή αλάνας κρήνης σε σκουπιδότοπο για μπάζα 009/10/2020 07:31
Κίνδυνος κατάρευσης παλιού οικίματος και απομάκρυνση μπαζών.4909Κίνδυνος κατάρευσης παλιού οικίματος και απομάκρυνση μπαζών.008/04/2020 11:19
ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΕΣ ΣΑΚΚΟΥΛΕΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ4263ΠΑΡΑΤΗΜΕΝΕΣ ΣΑΚΚΟΥΛΕΣ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ016/12/2019 07:33
Τα πλακάκια του πεζοδρομίου έχουν καταστραφεί από τις εργασίες με τα όμβρια ύδατα.1436Τα πλακάκια του πεζοδρομίου έχουν καταστραφεί από τις εργασίες με τα όμβρια ύδατα.103/05/2018 12:35
Κλάδεμα δέντρων5915Κλάδεμα δέντρων 026/02/2021 11:59
Κομμενα κλαδια5707Κομμενα κλαδια005/11/2020 07:56
Κλαδεμα επειγόντως5596Κλαδεμα επειγόντως030/10/2020 13:40
Κλάδεμα δέντρων4848Κλάδεμα δέντρων020/03/2020 07:07
ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΚΛΑΔΙΩΝ & ΚΟΜΜΕΝΟΥ ΚΟΡΜΟΥ4622ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΚΛΑΔΙΩΝ & ΚΟΜΜΕΝΟΥ ΚΟΡΜΟΥ 027/01/2020 09:10
Αντικείμενα στο πεζοδρόμιο2954Αντικείμενα στο πεζοδρόμιο025/05/2019 13:05
Βελτίωση πεζοδρομίου γύρω από το 7° Δημοτικό σχολείο Βότση5837Βελτίωση πεζοδρομίου γύρω από το 7° Δημοτικό σχολείο Βότση505/02/2021 00:21
Καμενη λαμπα στο δημοτικό σχολειο5642Καμενη λαμπα στο δημοτικό σχολειο019/10/2020 08:00
ΕΠΙΣΚΕΥΗ  ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΞΕΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ5352ΕΠΙΣΚΕΥΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ ΞΕΚΟΛΛΗΜΕΝΕΣ ΠΛΑΚΕΣ012/06/2020 07:05
Σπασμένα πλακάκια πεζοδρομίου5337Σπασμένα πλακάκια πεζοδρομίου127/10/2020 17:25
Πλακάκια σε πεζοδρομιο5077Πλακάκια σε πεζοδρομιο308/05/2020 19:03
Καθαρισμος πεζοδρομιου απο χορτα κ χωματα4970Καθαρισμος πεζοδρομιου απο χορτα κ χωματα126/04/2020 19:02
Αναγκη δημιουργιας πεζοδρομιου4176Αναγκη δημιουργιας πεζοδρομιου127/11/2019 13:26
Ελλιπής φωτισμός - Αδέσποτα σκυλιά3653Ελλιπής φωτισμός - Αδέσποτα σκυλιά 225/09/2019 00:34
Εμφανίζονται 81-100 από 1.220 αντικείμενα.