Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο2461Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο011/02/2019 13:20
Αυτοκίνητο κινητή μολυνση2498Αυτοκίνητο κινητή μολυνση015/02/2019 14:41
Σπασμένες πλάκες πεζοδρομιου2500Σπασμένες πλάκες πεζοδρομιου102/03/2019 21:27
Καμία ράμπα σε μεγάλο δρόμο2501Καμία ράμπα σε μεγάλο δρόμο301/05/2020 20:09
Είναι αυτό πεζοδρόμιο;2504Είναι αυτό πεζοδρόμιο;323/02/2019 03:11
Κατεστραμενα πεζοδρόμια2507Κατεστραμενα πεζοδρόμια410/04/2020 09:29
Κατάληψη πεζοδρομίων - πρόβλημα ορατότητας2508Κατάληψη πεζοδρομίων - πρόβλημα ορατότητας 125/02/2019 12:31
15 χρόνια τώρα χωρίς πεζοδρόμια!251215 χρόνια τώρα χωρίς πεζοδρόμια!302/03/2019 09:17
Κάδοι πάνω σε διάβαση, διάβαση δίχως ράμπα στο 11 Δημοτικό σχολείο2516Κάδοι πάνω σε διάβαση, διάβαση δίχως ράμπα στο 11 Δημοτικό σχολείο 606/03/2020 10:23
Απουσία Ράμπας μπροστά σε Δημοτικό σχολείο2517Απουσία Ράμπας μπροστά σε Δημοτικό σχολείο501/05/2020 20:09
Απουσία ραμπών2520Απουσία ραμπών 101/09/2019 03:37
Απουσία Ραμπών κοντά σε σχολείο2521Απουσία Ραμπών κοντά σε σχολείο 101/09/2019 03:37
Το απολιθωμένο δάσος της Καλαμαριάς!2522Το απολιθωμένο δάσος της Καλαμαριάς!513/03/2019 14:06
Λακούβα2523Λακούβα025/02/2019 09:09
Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο, Αμάξια πάνω του, ανάγκη για πασαλάκια2524Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο, Αμάξια πάνω του, ανάγκη για πασαλάκια 325/03/2020 02:28
Κακοτεχνία μπροστά από στάση2525Κακοτεχνία μπροστά από στάση027/02/2019 07:06
Κατάληψη Πεζοδρομίου - Ανάγκη για πασαλάκια2526Κατάληψη Πεζοδρομίου - Ανάγκη για πασαλάκια027/02/2019 07:11
ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ2528ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗ ΧΩΡΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ104/03/2019 14:46
Παράνομη Στάθμευση2529Παράνομη Στάθμευση 415/03/2019 00:59
Κατάσταση παραλίας Αρετσού2531Κατάσταση παραλίας Αρετσού602/06/2020 13:34
Εμφανίζονται 121-140 από 1.143 αντικείμενα.