Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Παρατημένο κουφάρι γάτας.3953Παρατημένο κουφάρι γάτας.017/10/2019 08:43
Κουφάρι γάτας3968Κουφάρι γάτας017/10/2019 12:23
Κλάδεμα δέντρων5100Κλάδεμα δέντρων012/05/2020 09:28
Αποκομιδή ογκωδών - Ρύπανση περιβάλλοντος4747Αποκομιδή ογκωδών - Ρύπανση περιβάλλοντος402/06/2020 13:29
Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!1904Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!017/09/2018 06:56
Υποβάθμιση & ρύπανση περιβάλλοντος5313Υποβάθμιση & ρύπανση περιβάλλοντος 302/06/2020 20:24
Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο1905Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο017/09/2018 06:55
Στάση σχολικού λεωφορείου1942Στάση σχολικού λεωφορείου214/11/2019 10:26
Επανάληψη της αναφοράς Αρ. 19424131Επανάληψη της αναφοράς Αρ. 1942018/11/2019 09:27
Xalikia kilane stin emilianou sotiroglou3454Xalikia kilane stin emilianou sotiroglou021/08/2019 07:43
Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο1906Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο017/09/2018 06:54
Μειωμένη ορατότητα σε ΣΤΟΠ5523Μειωμένη ορατότητα σε ΣΤΟΠ212/09/2020 23:13
Πάρκο Ούλοφ Παλμε (Γήπεδο μπάσκετ )5395Πάρκο Ούλοφ Παλμε (Γήπεδο μπάσκετ )507/08/2020 14:29
ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΠΟ ΚΟΛΟΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ5444ΘΟΡΥΒΟΣ ΑΠΟ ΚΟΛΟΝΑ ΤΗΣ ΔΕΗ414/08/2020 23:32
Φωτισμος κολονας δεη και πρασια του δημου!5806Φωτισμος κολονας δεη και πρασια του δημου!013/01/2021 08:03
καθαρισμος3400καθαρισμος009/08/2019 08:20
Ανάγκη για κοπή ξερών χόρτων σε εγκαταλελειμένο οικόπεδο5458Ανάγκη για κοπή ξερών χόρτων σε εγκαταλελειμένο οικόπεδο 024/07/2020 08:46
Πεζοδρόμιο5335Πεζοδρόμιο209/06/2020 19:02
Αγέλη αδέσποτων4907Αγέλη αδέσποτων527/05/2020 21:10
Καθαρισμος περιφραγμενου οικοπεδου διπλα στο νοσοκομειο Παναγια4958Καθαρισμος περιφραγμενου οικοπεδου διπλα στο νοσοκομειο Παναγια701/06/2020 11:33
Εμφανίζονται 61-80 από 1.143 αντικείμενα.