Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο1905Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο017/09/2018 06:55
Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο1906Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο017/09/2018 06:54
Ξυλομα βάσης περιπτέρου1934Ξυλομα βάσης περιπτέρου125/09/2018 11:16
Στάση σχολικού λεωφορείου1942Στάση σχολικού λεωφορείου214/11/2019 10:26
Nερα σε δρομο1958Nερα σε δρομο008/10/2018 10:37
Κατεστραμενο πεζοδρόμιο1960Κατεστραμενο πεζοδρόμιο220/02/2019 01:31
Πολύ Επικυνδυνος δρόμος1983Πολύ Επικυνδυνος δρόμος319/12/2018 07:54
Σπασμένο φρεάτιο σε πεζοδρόμιο2021Σπασμένο φρεάτιο σε πεζοδρόμιο015/10/2018 10:22
Φραγμένα φρεάτια απόνερων μπαλκονιών απο φερτά υλικά λόγω λάθους κατασκευής από το Δήμο2033Φραγμένα φρεάτια απόνερων μπαλκονιών απο φερτά υλικά λόγω λάθους κατασκευής από το Δήμο016/10/2018 12:58
Προτεραιότητα2046Προτεραιότητα315/02/2019 13:07
Κυβερνείο2050Κυβερνείο302/02/2019 23:49
Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 12068Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 1229/10/2018 22:58
Μαγαζί/γραφείο έχει αλλάξει χρήση σε υπόγειο γκαράζ και το έχει γεμίσει εύλεκτα υλικά.2069Μαγαζί/γραφείο έχει αλλάξει χρήση σε υπόγειο γκαράζ και το έχει γεμίσει εύλεκτα υλικά.018/12/2018 18:27
Θέσεις στάσης για παράδοση-παραλαβή παιδιών του Π.Σ. Αριστοτέλη2075Θέσεις στάσης για παράδοση-παραλαβή παιδιών του Π.Σ. Αριστοτέλη030/10/2018 12:08
Παράδρομος2085Παράδρομος005/11/2018 07:28
Εμπόδια  σε πρόσβαση ΑΜΕΑ -Παράνομο παρκάρισμα2087Εμπόδια σε πρόσβαση ΑΜΕΑ -Παράνομο παρκάρισμα113/02/2019 23:00
ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ2093ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ105/11/2018 06:47
Καταπάτηση Πεζοδρομίου2099Καταπάτηση Πεζοδρομίου 506/03/2019 15:26
Διελευση σχολικου2112Διελευση σχολικου321/06/2019 18:34
Καταπάτηση Πεζοδρομίου2119Καταπάτηση Πεζοδρομίου 113/02/2019 22:59
Εμφανίζονται 61-80 από 1.153 αντικείμενα.