Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Κολωνάκια σε πεζοδρόμιο1719Κολωνάκια σε πεζοδρόμιο118/12/2018 22:39
Έλλειψη πεζοδρομίου1721Έλλειψη πεζοδρομίου220/02/2019 09:24
Πεζοδρόμιο1722Πεζοδρόμιο220/02/2019 09:23
Αυτοψία1725Αυτοψία026/07/2018 11:53
Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο1730Ανύπαρκτο πεζοδρόμιο304/02/2019 13:28
Έλλειψη πεζοδρομίου1731Έλλειψη πεζοδρομίου003/08/2018 12:08
Ανισόπεδο πεζοδρόμιο1732Ανισόπεδο πεζοδρόμιο118/12/2018 22:36
Κολωνάκια1734Κολωνάκια118/12/2018 22:36
Πεζοδρόμιο1736Πεζοδρόμιο003/08/2018 12:05
Πεζοδρόμιο1737Πεζοδρόμιο003/08/2018 12:04
Πεζοδρόμιο1738Πεζοδρόμιο118/12/2018 22:37
Πεζοδρόμιο1739Πεζοδρόμιο128/12/2018 21:20
Κολωνάκια1741Κολωνάκια128/12/2018 21:20
Σπασμένες Πλάκες1798Σπασμένες Πλάκες 114/03/2019 14:32
Επικίνδυνο σημείο πεζοδρομίου1805Επικίνδυνο σημείο πεζοδρομίου214/02/2019 00:17
Επικίνδυνο σημείο πεζοδρομίου1810Επικίνδυνο σημείο πεζοδρομίου101/10/2018 09:05
Κατάληψη πεζοδρομίου1811Κατάληψη πεζοδρομίου325/01/2019 16:04
Τοποθέτηση κολονακια1814Τοποθέτηση κολονακια225/01/2019 14:37
Επικίνδυνο καλντερίμι στην οδό Μιαούλη1880Επικίνδυνο καλντερίμι στην οδό Μιαούλη011/09/2018 13:32
Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!1904Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!017/09/2018 06:56
Εμφανίζονται 41-60 από 1.164 αντικείμενα.