Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Πεζοδρόμιο γύρω-γύρω από μελλοντικό πάρκο;1295Πεζοδρόμιο γύρω-γύρω από μελλοντικό πάρκο;026/03/2018 12:29
Εκπονηση κυκλοφοριακης μελετης4003Εκπονηση κυκλοφοριακης μελετης304/02/2020 18:03
Κλαδεμα δεντρου3529Κλαδεμα δεντρου104/02/2020 18:14
Πεζόδρομος Γρ. Κολλάρου (Ανάμεσα σε Μ. Αλεξάνδρου και Καραβαγγέλλη)2788Πεζόδρομος Γρ. Κολλάρου (Ανάμεσα σε Μ. Αλεξάνδρου και Καραβαγγέλλη)531/05/2019 10:48
Προταση αποκοπης πλατανιου λογω προκλησης ζημιων2692Προταση αποκοπης πλατανιου λογω προκλησης ζημιων010/04/2019 12:40
Δρόμος με πρόβλημα, λόγω φυσικού αερίου4514Δρόμος με πρόβλημα, λόγω φυσικού αερίου109/01/2020 08:26
Δημοσιος Φωτισμός Ανύπαρκτος5772Δημοσιος Φωτισμός Ανύπαρκτος 414/01/2021 00:17
Κακοτεχνία δρόμου & πεζοδρομίου4229Κακοτεχνία δρόμου & πεζοδρομίου527/05/2020 21:12
Ογκώδη αντικείμενα4796Ογκώδη αντικείμενα109/03/2020 07:24
Μαυρομάτη : δρόμος χωρίς μελέτη Δημοτικού φωτισμού5737Μαυρομάτη : δρόμος χωρίς μελέτη Δημοτικού φωτισμού301/02/2021 17:47
Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!1904Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!017/09/2018 06:56
Ερυθρού Σταυρού5751Ερυθρού Σταυρού008/12/2020 07:47
Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο1906Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο017/09/2018 06:54
Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο1905Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο017/09/2018 06:55
Κούρεμα χόρτων5013Κούρεμα χόρτων215/05/2020 09:13
Σπασμένα πλάκακια πεζοδρόμιου1153Σπασμένα πλάκακια πεζοδρόμιου029/01/2018 07:04
Μπάζα δίπλα στους κάδους4831Μπάζα δίπλα στους κάδους013/03/2020 07:41
Τοποθέτηση κάδων3592Τοποθέτηση κάδων009/09/2019 08:19
Εγκαταλελειμμενα οχηματα5629Εγκαταλελειμμενα οχηματα113/10/2020 09:52
Ογκώδη αντικείμενα5316Ογκώδη αντικείμενα002/06/2020 18:50
Εμφανίζονται 41-60 από 1.211 αντικείμενα.