Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
χόρτα3399χόρτα128/09/2019 12:18
Σκουπίδια στο δρόμο4574Σκουπίδια στο δρόμο117/01/2020 18:19
Κίνδυνος κατάρευσης παλιού οικίματος και απομάκρυνση μπαζών.4909Κίνδυνος κατάρευσης παλιού οικίματος και απομάκρυνση μπαζών.008/04/2020 11:19
απομακρυνση καδου επι της Τσιγγιριδου 5 με 75426απομακρυνση καδου επι της Τσιγγιριδου 5 με 7109/07/2020 09:56
Ιδιώτης εξαφανίζει πράσινο καδο απορριμάτων5428Ιδιώτης εξαφανίζει πράσινο καδο απορριμάτων109/07/2020 13:23
Λακούβα στο οδόστρωμα3548Λακούβα στο οδόστρωμα004/09/2019 07:56
ΙΔΙΩΤΗΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΔΟ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ5429ΙΔΙΩΤΗΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΚΑΔΟ ΑΠΟΡΡΙΜΑΤΩΝ109/07/2020 13:22
Αποκατάσταση πεζοδρομίου5203Αποκατάσταση πεζοδρομίου229/05/2020 14:46
Αποκατάσταση πεζοδρομίου3671Αποκατάσταση πεζοδρομίου117/10/2019 13:38
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ5692ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΦΩΤΙΣΜΟΣ003/11/2020 07:35
Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο2461Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο011/02/2019 13:20
ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ-ΚΡΑΣΠΕΔΟ1278ΠΛΑΚΕΣ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟΥ-ΚΡΑΣΠΕΔΟ012/03/2018 06:54
Τραπεζούντος με Κυριακίδου5761Τραπεζούντος με Κυριακίδου211/01/2021 22:29
ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΗ ΜΟΝΙΜΗ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΕΣ4633ΚΑΤΑΧΡΗΣΤΙΚΗ ΜΟΝΙΜΗ ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΣΤΑΘΜΕΥΣΗΣ ΑΠΟ ΠΟΛΙΤΕΣ027/01/2020 09:15
ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ4795ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΗΜΟΥ009/03/2020 08:11
Πρόβλημα με ποντικια5252Πρόβλημα με ποντικια026/05/2020 14:26
Συνάντηση πολιτών με τον δήμαρχο5339Συνάντηση πολιτών με τον δήμαρχο109/06/2020 07:53
Μπλε Κάδος Ανακύκλωσης: Δε λειτουργεί ο ποδομοχλός4620Μπλε Κάδος Ανακύκλωσης: Δε λειτουργεί ο ποδομοχλός024/01/2020 15:12
Πάρκο σε άθλια κατάσταση4980Πάρκο σε άθλια κατάσταση323/04/2020 18:40
Καμένη λάμπα5496Καμένη λάμπα020/08/2020 07:18
Εμφανίζονται 41-60 από 1.211 αντικείμενα.