Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Αποκατάσταση πλάκες πεζοδρομίου στο πάρκο της Κίου Αρ 171594Αποκατάσταση πλάκες πεζοδρομίου στο πάρκο της Κίου Αρ 17018/06/2018 10:19
Καπάκι στον δρόμο κάνει θόρυβο1600Καπάκι στον δρόμο κάνει θόρυβο020/06/2018 07:03
Μόνωση - Στέγαστρο που στάζει νερα1609Μόνωση - Στέγαστρο που στάζει νερα020/06/2018 09:10
Παραβίαση σε Κολωνάκια1630Παραβίαση σε Κολωνάκια002/07/2018 09:50
Κομμένοι φοίνικες1633Κομμένοι φοίνικες003/07/2018 12:13
ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ  ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΥ1667ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΠΕΖΟΔΡΟΜΟΥ005/07/2018 11:11
Πεζοδρόμιο1703Πεζοδρόμιο023/07/2018 07:02
Κλάδεμα πεύκου1712Κλάδεμα πεύκου024/07/2018 10:23
Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου1718Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου026/07/2018 07:05
Προβλημα στο δρόμο1717Προβλημα στο δρόμο026/07/2018 09:32
Αυτοψία1725Αυτοψία026/07/2018 11:53
Πεζοδρόμιο1737Πεζοδρόμιο003/08/2018 12:04
Πεζοδρόμιο1736Πεζοδρόμιο003/08/2018 12:05
Έλλειψη πεζοδρομίου1731Έλλειψη πεζοδρομίου003/08/2018 12:08
Επικίνδυνο καλντερίμι στην οδό Μιαούλη1880Επικίνδυνο καλντερίμι στην οδό Μιαούλη011/09/2018 13:32
Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο1906Έλλειψη πεζοδρομίου σε κεντρικό δρόμο017/09/2018 06:54
Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο1905Τα αυτοκίνητα πάνω στο πεζοδρόμιο που δεν υπάρχει και οι πεζοί στο δρόμο017/09/2018 06:55
Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!1904Διάβαση Πεζών σε κεντρικό δρόμο πριν από σχολείο!017/09/2018 06:56
Ξυλομα βάσης περιπτέρου1934Ξυλομα βάσης περιπτέρου125/09/2018 11:16
Επικίνδυνο σημείο πεζοδρομίου1810Επικίνδυνο σημείο πεζοδρομίου101/10/2018 09:05
Εμφανίζονται 21-40 από 1.143 αντικείμενα.