Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Λείπει καπάκι φρεατίου5421Λείπει καπάκι φρεατίου123/08/2020 23:56
Σκουπιδια5677Σκουπιδια129/10/2020 21:03
Κλάδεμα δέντρων και καθαρισμός δενδροδόχων2862Κλάδεμα δέντρων και καθαρισμός δενδροδόχων016/05/2019 10:26
Έλλειψη πεζοδρομιου Καυκασου3630Έλλειψη πεζοδρομιου Καυκασου216/09/2019 23:12
Καθαρισμός -  Αντικατάσταση3375Καθαρισμός - Αντικατάσταση108/08/2019 09:20
Κομμένα κλαδια3631Κομμένα κλαδια116/09/2019 23:08
εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα4143εγκαταλελειμμένα αυτοκίνητα019/11/2019 07:26
Κενες δενδρουποδοχες5423Κενες δενδρουποδοχες116/07/2020 12:52
Καταπάτηση δημόσιου χώρου3120Καταπάτηση δημόσιου χώρου116/06/2019 13:42
Παγκάκια -  2ο μέρος3376Παγκάκια - 2ο μέρος008/08/2019 07:36
Κλαδεμα δεντρου που κρυβει ταμπελα5168Κλαδεμα δεντρου που κρυβει ταμπελα112/05/2020 17:16
Κλάδεμα επικίνδυνων δέντρων5424Κλάδεμα επικίνδυνων δέντρων207/07/2020 15:58
Αναποδα τοποθετημενη σημαια5680Αναποδα τοποθετημενη σημαια 129/10/2020 23:42
Παλατάκι3377Παλατάκι102/09/2019 08:12
Αναγραφή συνθημάτων σε τοίχους του 14ου Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς3633Αναγραφή συνθημάτων σε τοίχους του 14ου Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς017/09/2019 07:31
Τσιμεντένια Βάση με ομπρέλα παγίδα για τους περαστικούς στην μέση πεζοδρομίου4657Τσιμεντένια Βάση με ομπρέλα παγίδα για τους περαστικούς στην μέση πεζοδρομίου102/02/2020 12:29
Κόψιμο πρασίνου είναι υπερβολικά ψηλο4913Κόψιμο πρασίνου είναι υπερβολικά ψηλο008/04/2020 11:21
Πρόβλημα στο οδοστρωμα5169Πρόβλημα στο οδοστρωμα327/05/2020 21:11
Απροσπέλαστο πεζοδρόμιο5681Απροσπέλαστο πεζοδρόμιο303/11/2020 11:57
Καθίζηση δίπλα στην είσοδο του 14 Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς.3634Καθίζηση δίπλα στην είσοδο του 14 Νηπιαγωγείου Καλαμαριάς.224/09/2019 10:30
Εμφανίζονται 241-260 από 1.211 αντικείμενα.