Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Παρεμπόδιση διέλευσης πεζών3349Παρεμπόδιση διέλευσης πεζών229/08/2019 20:41
Άθλος του Ηρακλή2569Άθλος του Ηρακλή219/03/2019 09:51
Κλάδεμα δέντρων και καθαρισμός δενδροδόχων2862Κλάδεμα δέντρων και καθαρισμός δενδροδόχων016/05/2019 10:26
Τραπεζοκαθίσματα1392Τραπεζοκαθίσματα024/04/2018 11:34
Κλάδεμα δέντρων4845Κλάδεμα δέντρων324/04/2020 18:11
Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου1718Σηκωμένες πλάκες πεζοδρομίου026/07/2018 07:05
Πεζοδρόμιο1738Πεζοδρόμιο118/12/2018 22:37
Τρύπα στο οδόστρωμα5310Τρύπα στο οδόστρωμα001/06/2020 14:04
Κάδος ανακύκλωσης γυαλιών5363Κάδος ανακύκλωσης γυαλιών017/06/2020 14:02
Κάδος ανακύκλωσης γυαλιών5364Κάδος ανακύκλωσης γυαλιών017/06/2020 14:01
Τρύπα στην άσφαλτο3665Τρύπα στην άσφαλτο023/09/2019 07:45
Στάθμευση στον Πεζόδρομο Καλαμαριάς2386Στάθμευση στον Πεζόδρομο Καλαμαριάς610/09/2019 21:31
Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 12068Πεζοδρόμιο αδ.κοραη 1229/10/2018 22:58
πεζοδρομος2572πεζοδρομος221/03/2019 14:45
Παρεμπόδιση κυκλοφορίας με καταστροφή δημόσιας περιουσίας.2321Παρεμπόδιση κυκλοφορίας με καταστροφή δημόσιας περιουσίας.415/03/2019 18:02
Προβλημα στο δρόμο1717Προβλημα στο δρόμο026/07/2018 09:32
Φθορά σε πίστα skate-rollers.1300Φθορά σε πίστα skate-rollers.207/04/2018 09:17
ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΗΡΩΝ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ5420ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΛΑΜΠΗΡΩΝ ΣΕ ΚΟΛΩΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ122/07/2020 17:33
Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο2923Απόθεση αντικειμένων στο πεζοδρόμιο020/05/2019 21:12
Στάθμευση στον πεζόδρομο3319Στάθμευση στον πεζόδρομο410/09/2019 19:38
Εμφανίζονται 241-260 από 1.211 αντικείμενα.