Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
Τοποθετηση 2 σειρων πλακων πεζοδρομιου1635Τοποθετηση 2 σειρων πλακων πεζοδρομιου120/02/2019 01:32
Χωρις φως ολοκληρη η αλανα5823Χωρις φως ολοκληρη η αλανα 119/01/2021 22:53
Πλήρης έλλειψη ραμπών στην Νικολάου Πλαστήρα από την πλευρά των μαγαζιών2588Πλήρης έλλειψη ραμπών στην Νικολάου Πλαστήρα από την πλευρά των μαγαζιών 020/03/2019 11:59
Κομμένοι φοίνικες1633Κομμένοι φοίνικες003/07/2018 12:13
Νέος χώρος πρασινου με την πρώτη βροχή βούλιαξε...4199Νέος χώρος πρασινου με την πρώτη βροχή βούλιαξε...006/12/2019 10:39
Σπασμένο παγκάκι αρεστού5220Σπασμένο παγκάκι αρεστού321/05/2020 12:04
Πάρκο Δ. Στρογγύλη5526Πάρκο Δ. Στρογγύλη317/09/2020 11:15
Αναποδα τοποθετημενη σημαια5680Αναποδα τοποθετημενη σημαια 129/10/2020 23:42
Δημιουργία κεκλιμένου επιπέδου σε διαβάσεις πεζών3652Δημιουργία κεκλιμένου επιπέδου σε διαβάσεις πεζών019/09/2019 09:46
έλλειψη πεζοδρομίου (κίνδυνος για τα παδιά απο το σχολείο)4107έλλειψη πεζοδρομίου (κίνδυνος για τα παδιά απο το σχολείο)011/11/2019 08:16
Πρόβλημα με νερά σε πάρκο4783Πρόβλημα με νερά σε πάρκο027/02/2020 10:59
Πάρκο επί των οδών Μακεδονίας και Γεννηματά4802Πάρκο επί των οδών Μακεδονίας και Γεννηματά808/10/2020 17:30
Υπερβολική φασαρία4431Υπερβολική φασαρία107/01/2020 23:32
Ασφαλεια σε Παρκο2671Ασφαλεια σε Παρκο 328/02/2020 20:52
Αποκομιδή απορριμμάτων4636Αποκομιδή απορριμμάτων027/01/2020 13:37
Φρεατια5063Φρεατια323/06/2020 14:33
Μόνωση - Στέγαστρο που στάζει νερα1609Μόνωση - Στέγαστρο που στάζει νερα020/06/2018 09:10
Φρεάτια5059Φρεάτια105/05/2020 16:01
Σκουπίδια και μολυσμένος δρόμος4886Σκουπίδια και μολυσμένος δρόμος030/03/2020 12:34
Καθαρισμός οικοπέδου απέναντι από επικουρου 44589Καθαρισμός οικοπέδου απέναντι από επικουρου 4020/01/2020 07:41
Εμφανίζονται 241-260 από 1.225 αντικείμενα.