Αρ.ΤίτλοςΕνημερώθηκε 
    
SOS Επικίνδυνο κτίσμα5580SOS Επικίνδυνο κτίσμα226/09/2020 10:04
Πεζοδρόμιο1737Πεζοδρόμιο003/08/2018 12:04
Έλλειψη πεζοδρομίου1692Έλλειψη πεζοδρομίου304/02/2019 13:24
Φρεατια5063Φρεατια323/06/2020 14:33
Μπλε Κάδος Ανακύκλωσης: Δε λειτουργεί ο ποδομοχλός4620Μπλε Κάδος Ανακύκλωσης: Δε λειτουργεί ο ποδομοχλός024/01/2020 15:12
Σπασμένο μεταλλικό καπάκι σε κεντρικό πεζοδρόμιο5741Σπασμένο μεταλλικό καπάκι σε κεντρικό πεζοδρόμιο023/11/2020 08:04
* Αποκατάσταση καθαριότητας, υγιεινής & ασφάλειας5386* Αποκατάσταση καθαριότητας, υγιεινής & ασφάλειας323/06/2020 18:38
Καπάκι στον δρόμο κάνει θόρυβο1600Καπάκι στον δρόμο κάνει θόρυβο020/06/2018 07:03
Επισκευη πεζοδρομιων στην Κερασουντος4473Επισκευη πεζοδρομιων στην Κερασουντος405/03/2020 21:25
Κολωνάκια1741Κολωνάκια128/12/2018 21:20
Αποκατάσταση πεζοδρομίου4971Αποκατάσταση πεζοδρομίου227/05/2020 21:12
ΕΓΓΑΤΕΛΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ4931ΕΓΓΑΤΕΛΕΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ013/04/2020 07:17
Διελευση σχολικου2112Διελευση σχολικου321/06/2019 18:34
Δενδροφύτευση3354Δενδροφύτευση112/08/2019 17:53
Τουλάχιστον 5 χρόνια, εγκαταλελειμμένο φορτηγό!!!5054Τουλάχιστον 5 χρόνια, εγκαταλελειμμένο φορτηγό!!!325/05/2020 10:46
Ηχορύπανση- Πλανόδιοι με μεγάφωνα3501Ηχορύπανση- Πλανόδιοι με μεγάφωνα501/11/2019 20:34
Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο μπροστά σε ράμπα αναπήρων5017Κατεστραμμένο πεζοδρόμιο μπροστά σε ράμπα αναπήρων005/05/2020 10:38
Έλλειψη πεζοδρομίου1721Έλλειψη πεζοδρομίου220/02/2019 09:24
Αναποδα τοποθετημενη σημαια5680Αναποδα τοποθετημενη σημαια 129/10/2020 23:42
Σπασμένο μεταλλικό καπάκι σε κεντρικό πεζοδρόμιο5742Σπασμένο μεταλλικό καπάκι σε κεντρικό πεζοδρόμιο023/11/2020 08:03
Εμφανίζονται 181-200 από 1.153 αντικείμενα.