Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΟδός Θεμιστοκλής Σωφουλη μέ κερασουντος δυπλα στον όμιλο εκεί που είναι η αλάνα υπάρχουν πεταμενα μπάζα και σκουπίδια θέλουν μάζεμα.
Όνομα χρήστηΚυριακος Μαυριδης
ΚατηγορίαΑποκομιδή μεγάλων αντικειμένων
ΔιεύθυνσηΘεμιστοκλή Σοφούλη 82
Κατάσταση Σε εξέλιξη
Δημιουργήθηκε10 Οκτ 2017, 12:34:22 μ.μ.
Ενημερώθηκε12 Οκτ 2017, 2:47:32 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
12 Οκτ 2017 - 14:47
Ξεκίνησε η διαδικασία επίλυσης της αναφοράς από τις υπηρεσίες του Δήμου.

Σε εξέλιξη
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
10 Οκτ 2017 - 12:42
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα