Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΤο πεζοδρόμιο έχει πάθει καθίζηση και μια πλάκα προεξέχει κάνοντας όσους περνούν να σκοντάφτουν
ΚατηγορίαΓενικά παράπονα
ΔιεύθυνσηΜαιωτιδος 10, Καλαμαριά 551 33, Ελλάδα
Κατάσταση Σε εξέλιξη
Δημιουργήθηκε9 Οκτ 2017, 9:58:37 π.μ.
Ενημερώθηκε5 Δεκ 2017, 2:21:48 μ.μ.
ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
05 Δεκ 2017 - 14:21
Έγινε αυτοψία από την υπηρεσία στις 4/12/2017

Σε εξέλιξη
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
09 Οκτ 2017 - 10:22
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα