Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΣτην διασταύρωση των οδών Αφροδίτης και Φιλ. Εταιρείας υπάρχει πρόβλημα με την λάμπα του δημόσιου φωτισμού, η οποία αναβοσβήνει καθ'όλη την διάρκεια της νύκτας. Παρακαλώ όπως διορθώσετε το παραπάνω πρόβλημα δεδομένου πως είναι επικίνδυνο για την κυκλοφορία οχημάτων και πεζών.
Όνομα χρήστηΑναστάσιος Τσίκνας
ΚατηγορίαΒλάβη σε δημόσιο φωτισμό
ΔιεύθυνσηΦιλικής Εταιρείας 5-7, Καλαμαριά 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε5 Οκτ 2017, 9:07:08 μ.μ.
Ενημερώθηκε11 Οκτ 2017, 6:07:57 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση  Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

(Υπάλληλος)
11 Οκτ 2017 - 06:07
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Αναστάσιος Τσίκνας

Αναστάσιος Τσίκνας

(Χρήστης)
10 Οκτ 2017 - 19:36
Σε συνέχεια της παραπάνω αναφοράς μου, την Τρίτη 10/10/2017 επισκέφτηκε το σημείο της βλάβης συνεργείο του Δήμου με σκοπό τη διόρθωση αυτής. Ωστόσο τώρα (βράδυ της Τρίτης 10/10/2017) δεν ανάβει καθόλου η λάμπα στον υπόψη στύλο. Κατά συνέπεια η βλάβη συνεχίζει να υφίσταται.

Νέα
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
06 Οκτ 2017 - 07:00
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα