Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΕπί της οδού Μιαούλη, λίγο πριν τη συμβολή της με την οδό Πλαστήρα, και έμπροσθεν εισόδου παιδικού σταθμού, οι πλάκες του πεζοδρομίου εξέχουν, με αποτέλεσμα οι πεζοί και ειδικότερα τα παιδιά και οι ηλικιωμένοι να σκοντάφτουν, με κίνδυνο να τραυματιστούν.
Όνομα χρήστηΣάββας Τσαούσογλου
ΚατηγορίαΓενικά παράπονα
ΔιεύθυνσηΜιαούλη, 1, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Σε εξέλιξη
Δημιουργήθηκε27 Σεπ 2017, 3:06:06 μ.μ.
Ενημερώθηκε25 Απρ 2018, 1:14:18 μ.μ.
Επικίνδυνες πλάκες πεζοδρομίου

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
25 Απρ 2018 - 13:14
Ξεκίνησε η διαδικασία επίλυσης της αναφοράς από τις υπηρεσίες του Δήμου.

Σε εξέλιξη
Σάββας Τσαούσογλου

Σάββας Τσαούσογλου

(Χρήστης)
25 Οκτ 2017 - 12:24
Υπάρχει κάποια ενημέρωση επί του θέματος;

Νέα