Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 1
ΠεριγραφήΟδός πουλατζακι 18& στο 28 να αφερεθουν τά πλαστικά από τά φωτιστικα πού είναι στης κολόνες της ΔΕΗ γιατί το βράδυ δεν φωτίζουν καθόλου καί είναι σκοτεινά και επικίνδυνα Ευχαριστώ.
Όνομα χρήστηΚυριακος Μαυριδης
ΚατηγορίαΒλάβη σε δημόσιο φωτισμό
ΔιεύθυνσηΠουλατζακι 18
Κατάσταση Κλειστή
Δημιουργήθηκε24 Σεπ 2017, 2:41:44 μ.μ.
Ενημερώθηκε2 Οκτ 2017, 7:03:51 π.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση  Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασία-Ηλεκτρολόγοι

(Υπάλληλος)
02 Οκτ 2017 - 07:03
Ολοκληρώθηκε η διεκπεραίωση της αναφοράς από τον Δήμο.

Κλειστή
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
25 Σεπ 2017 - 06:46
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα