Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 5
ΠεριγραφήΕπί της οδού «Κ. Κακουλίδη» στο ύψος της «Πόντου», υπάρχει κομμάτι του πεζοδρομίου που δεν ξεχωρίζει από το οδόστρωμα και χωρίς να έχουν τοποθετηθεί πλακάκια εδώ και χρόνια, από τότε που ολοκληρώθηκαν οι νέες οικοδομές, όπως και το οδόστρωμα σε τραγικά επικίνδυνη κατάσταση...Ευελπιστούμε στις άμεσες ενέργειές σας!
ΚατηγορίαΑσφαλτικά
ΔιεύθυνσηΚακουλίδη 1, Καλαμαριά 551 32
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε4 Δεκ 2019, 12:16:54 π.μ.
Ενημερώθηκε28 Μαρ 2020, 4:03:50 μ.μ.
Κακοτεχνία δρόμου & πεζοδρομίου

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
06 Δεκ 2019 - 08:50
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα