Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 14
ΠεριγραφήΕδώ και ένα χρόνο περίπου το συγκεκριμένο ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ είναι παρατημένο επί της οδού ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΥ 10 ενώ ενώ πριν ήταν επί της οδού ΜΕΤΡΩΝ έχει γίνει εστία μόλυνσης.Και ενώ το έχετε σημαδέψει πολλές φορές με χρώμα δεν το έχετε σηκώσει ακόμα ΓΙΑΤΙ????
ΚατηγορίαΑπομάκρυνση εγκαταλελειμμένων οχημάτων
ΔιεύθυνσηΚολοτουρου 10
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε28 Σεπ 2019, 8:13:12 μ.μ.
Ενημερώθηκε25 Μαρ 2020, 11:43:09 π.μ.
ΠΑΡΑΤΗΜΈΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
ΠΑΡΑΤΗΜΈΝΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
30 Σεπ 2019 - 08:20
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα