Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 2
ΠεριγραφήΤο όχημα είναι ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ πάνω από δύο μήνες επί της οδού ΗΛΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΕΑ γωνία με ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ μάρκας FIAT BRAVA-SX άνευ πινακίδων.
Όνομα χρήστηΧΡΗΣΤΟΣ ΦΥΣΕΚΗΣ
ΚατηγορίαΑπομάκρυνση εγκαταλελειμμένων οχημάτων
ΔιεύθυνσηΑγίου Νικολάου, 237, Καλαμαριά, , 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Σε εξέλιξη
Δημιουργήθηκε25 Σεπ 2019, 11:12:25 π.μ.
Ενημερώθηκε25 Μαρ 2020, 11:43:53 π.μ.
ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΕΝΟ  ΟΧΗΜΑ

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
01 Οκτ 2019 - 08:09
Ξεκίνησε η διαδικασία επίλυσης της αναφοράς από τις υπηρεσίες του Δήμου. Το όχημα μπήκε σε διαδικασία απομάκρυνσης, σύμφωνα με το ΠΔ 116/2004.

Σε εξέλιξη
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
25 Σεπ 2019 - 13:35
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα