Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 3
ΠεριγραφήΣτην οδό Κολοτούρου, πριν την Μικρουλέα, υπάρχει ένα εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο, το οποίο είναι τρακαρισμένο και εστία μόλυνσης. Παρακαλώ για τις ενέργειές σας. Ευχαριστώ
Όνομα χρήστηΚώστας Αντωνίου
ΚατηγορίαΑπομάκρυνση εγκαταλελειμμένων οχημάτων
ΔιεύθυνσηΚολοτούρου και Μικρουλέα
Κατάσταση Σε εξέλιξη
Δημιουργήθηκε14 Αυγ 2019, 9:26:15 π.μ.
Ενημερώθηκε25 Μαρ 2020, 11:44:03 π.μ.
Εγκαταλελειμμένο αυτοκίνητο

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Καθαριότητας

Διεύθυνση Καθαριότητας

(Υπάλληλος)
21 Αυγ 2019 - 08:31
Ξεκίνησε η διαδικασία επίλυσης της αναφοράς από τις υπηρεσίες του Δήμου. Το όχημα έχει μπει σε διαδικασία απομάκρυνσης από το Δήμο.

Σε εξέλιξη
Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
14 Αυγ 2019 - 11:15
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα