Επιβεβαίωση αναφοράς Σύνολο επιβεβαιώσεων: 0
ΠεριγραφήΑπό την γωνία των οδών Μουδανίων και Αγίου Ιωάννου, μέχρι περίπου και την οδό Μουδανιών 19, το πεζοδρόμιο είναι εντελώς κατεστραμμένο, αφού όλες οι πλάκες είναι σπασμένες, σε μερικά σημεία έχουν φύγει τελείως και το όλο πεζοδρόμιο είναι γεμάτο φεγγάρι κομμάτια.
Όνομα χρήστηM S Ανώνυμος
ΚατηγορίαΟικοδομικές εργασίες
ΔιεύθυνσηΜουδανιών, 17-21, Καλαμαριά, 551 32, Ελλάδα
Κατάσταση Νέα
Δημιουργήθηκε12 Φεβ 2018, 12:32:08 μ.μ.
Ενημερώθηκε12 Φεβ 2018, 12:53:43 μ.μ.

Παρακαλώ συνδεθείτε για να προσθέσετε το σχόλιό σας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

Διεύθυνση Πολιτικής Προστασίας

(Διαχειριστής)
12 Φεβ 2018 - 12:53
Η αναφορά εξετάσθηκε, εμπίπτει στην αρμοδιότητα του Δήμου και εμφανίζεται πλέον δημόσια.

Νέα
M S Ανώνυμος

M S Ανώνυμος

(Χρήστης)
12 Φεβ 2018 - 12:33
Φευγάτα*

Αδημοσίευτη
M S Ανώνυμος

M S Ανώνυμος

(Χρήστης)
12 Φεβ 2018 - 12:33
Φεγγάρια κομμάτια*

Αδημοσίευτη